Sträcktider Luffarligan Linneaberg                                                    
  2019-08-21 Svarta tider är sträcktider                                                
    Blå tider är från start                                                      
    Röda platssiffror är bästa sträck-tid / total-tid                                                  
                                                           
Plac Bana A - 4,3 km Klubb Sluttid S-1   1-2   2-3   3-4   4-5   5-6   6-7   7-8   8-9   --10   --11   Mål   Bana A - 4,3 km Klubb
1 Tom Fellbaum OK Ravinen 29:29 01:33 (23) 02:30 (4) 01:31 (2) 02:43 (1) 04:40 (1) 01:35 (21) 05:38 (2) 03:12 (1) 01:29 (2) 01:28 (1) 02:23 (3) 00:47 (4) Tom Fellbaum OK Ravinen
        01:33 (23) 04:03 (7) 05:34 (3) 08:17 (2) 12:57 (2) 14:32 (2) 20:10 (2) 23:22 (2) 24:51 (2) 26:19 (1) 28:42 (1) 29:29 (1)    
2 Zac Hudd IFK Lidingö SOK 29:42 01:03 (4) 02:27 (2) 01:28 (1) 02:58 (3) 04:57 (3) 01:06 (4) 05:47 (4) 03:31 (2) 01:30 (3) 01:39 (4) 02:32 (4) 00:44 (1) Zac Hudd IFK Lidingö SOK
        01:03 (4) 03:30 (1) 04:58 (1) 07:56 (1) 12:53 (1) 13:59 (1) 19:46 (1) 23:17 (1) 24:47 (1) 26:26 (2) 28:58 (2) 29:42 (2)    
3 Rhys Findlay-Robinson OK Ravinen 31:29 01:18 (12) 02:25 (1) 03:19 (37) 02:57 (2) 04:47 (2) 01:23 (10) 05:35 (1) 03:51 (4) 01:24 (1) 01:36 (3) 02:09 (1) 00:45 (3) Rhys Findlay-Robinson OK Ravinen
        01:18 (12) 03:43 (4) 07:02 (13) 09:59 (8) 14:46 (6) 16:09 (6) 21:44 (4) 25:35 (4) 26:59 (4) 28:35 (4) 30:44 (3) 31:29 (3)    
4 Louis MacMillan OK Ravinen 31:53 01:01 (2) 02:36 (5) 02:21 (16) 03:26 (9) 04:59 (5) 01:28 (16) 05:42 (3) 03:35 (3) 01:34 (4) 01:49 (6) 02:38 (6) 00:44 (1) Louis MacMillan OK Ravinen
        01:01 (2) 03:37 (2) 05:58 (6) 09:24 (6) 14:23 (5) 15:51 (5) 21:33 (3) 25:08 (3) 26:42 (3) 28:31 (3) 31:09 (4) 31:53 (4)    
5 Jim Bailey OK Ravinen 32:29 01:07 (5) 02:52 (8) 01:42 (5) 03:09 (4) 05:25 (7) 01:02 (1) 06:38 (5) 04:22 (7) 01:35 (5) 01:32 (2) 02:18 (2) 00:47 (4) Jim Bailey OK Ravinen
        01:07 (5) 03:59 (5) 05:41 (4) 08:50 (4) 14:15 (4) 15:17 (4) 21:55 (5) 26:17 (5) 27:52 (5) 29:24 (5) 31:42 (5) 32:29 (5)    
6 Mikael Nyberg Hellas Orientering 33:52 01:12 (10) 02:28 (3) 01:37 (3) 03:25 (8) 04:58 (4) 01:14 (6) 07:06 (8) 04:34 (10) 01:45 (10) 02:08 (19) 02:35 (5) 00:50 (8) Mikael Nyberg Hellas Orientering
        01:12 (10) 03:40 (3) 05:17 (2) 08:42 (3) 13:40 (3) 14:54 (3) 22:00 (6) 26:34 (6) 28:19 (6) 30:27 (6) 33:02 (6) 33:52 (6)    
7 Irina Nyberg Alfta-Ösa OK 36:05 02:07 (41) 02:52 (8) 01:46 (6) 03:38 (13) 06:00 (13) 01:18 (7) 06:41 (6) 04:11 (5) 01:40 (8) 02:05 (16) 02:49 (9) 00:58 (16) Irina Nyberg Alfta-Ösa OK
        02:07 (41) 04:59 (19) 06:45 (10) 10:23 (12) 16:23 (11) 17:41 (9) 24:22 (8) 28:33 (7) 30:13 (7) 32:18 (7) 35:07 (7) 36:05 (7)    
8 Daniel Campbell OK Ravinen 36:22 01:08 (7) 03:17 (14) 01:59 (9) 03:40 (15) 05:28 (8) 01:25 (15) 07:17 (10) 04:39 (13) 01:50 (13) 01:56 (11) 02:54 (11) 00:49 (7) Daniel Campbell OK Ravinen
        01:08 (7) 04:25 (10) 06:24 (7) 10:04 (11) 15:32 (9) 16:57 (7) 24:14 (7) 28:53 (8) 30:43 (8) 32:39 (8) 35:33 (8) 36:22 (8)    
9 P-O Ivarsson Haninge SOK 39:04 01:29 (20) 03:10 (12) 02:36 (25) 03:39 (14) 06:13 (15) 01:24 (13) 07:47 (14) 04:32 (9) 01:54 (15) 02:01 (13) 03:17 (14) 01:02 (20) P-O Ivarsson Haninge SOK
        01:29 (20) 04:39 (12) 07:15 (14) 10:54 (13) 17:07 (13) 18:31 (11) 26:18 (11) 30:50 (9) 32:44 (9) 34:45 (9) 38:02 (9) 39:04 (9)    
10 Jonny Malley OK Ravinen 39:34 02:18 (46) 02:38 (6) 03:37 (38) 03:11 (5) 05:40 (10) 01:12 (5) 06:46 (7) 06:56 (37) 01:40 (8) 01:45 (5) 02:52 (10) 00:59 (18) Jonny Malley OK Ravinen
        02:18 (46) 04:56 (18) 08:33 (23) 11:44 (17) 17:24 (14) 18:36 (12) 25:22 (9) 32:18 (10) 33:58 (10) 35:43 (10) 38:35 (10) 39:34 (10)    
11 Daniel Spencer WCOC 40:38 00:55 (1) 03:54 (26) 01:41 (4) 03:19 (7) 05:34 (9) 03:36 (46) 07:13 (9) 07:17 (41) 01:45 (10) 01:54 (8) 02:42 (7) 00:48 (6) Daniel Spencer WCOC
        00:55 (1) 04:49 (14) 06:30 (9) 09:49 (7) 15:23 (8) 18:59 (13) 26:12 (10) 33:29 (12) 35:14 (11) 37:08 (11) 39:50 (11) 40:38 (11)    
12 Joe Hudd OK Ravinen 41:08 01:11 (9) 03:19 (15) 05:57 (48) 03:47 (17) 05:59 (12) 01:23 (10) 07:44 (13) 04:37 (11) 01:36 (6) 02:01 (13) 02:42 (7) 00:52 (11) Joe Hudd OK Ravinen
        01:11 (9) 04:30 (11) 10:27 (39) 14:14 (30) 20:13 (24) 21:36 (23) 29:20 (19) 33:57 (16) 35:33 (13) 37:34 (13) 40:16 (12) 41:08 (12)    
13 Finlay Johnson OK Ravinen 42:00 01:20 (13) 03:35 (17) 05:28 (45) 04:01 (21) 06:23 (17) 01:24 (13) 07:39 (11) 04:29 (8) 01:53 (14) 01:54 (8) 02:59 (12) 00:55 (13) Finlay Johnson OK Ravinen
        01:20 (13) 04:55 (17) 10:23 (38) 14:24 (32) 20:47 (27) 22:11 (27) 29:50 (21) 34:19 (17) 36:12 (17) 38:06 (17) 41:05 (14) 42:00 (13)    
14 Ulf Burman Gustavsbergs OK 42:11 01:45 (29) 03:40 (19) 04:24 (44) 03:49 (18) 06:00 (13) 01:20 (9) 07:43 (12) 04:37 (11) 01:56 (17) 01:55 (10) 03:41 (25) 01:21 (38) Ulf Burman Gustavsbergs OK
        01:45 (29) 05:25 (25) 09:49 (35) 13:38 (27) 19:38 (20) 20:58 (19) 28:41 (15) 33:18 (11) 35:14 (11) 37:09 (12) 40:50 (13) 42:11 (14)    
15 Tamsin Moran Southampton Orienteering Club 42:25 01:22 (14) 04:12 (31) 02:32 (23) 04:09 (24) 06:43 (20) 01:35 (21) 08:21 (16) 04:47 (15) 02:03 (20) 02:09 (21) 03:37 (22) 00:55 (13) Tamsin Moran Southampton Orienteering Club
        01:22 (14) 05:34 (27) 08:06 (19) 12:15 (19) 18:58 (18) 20:33 (18) 28:54 (16) 33:41 (14) 35:44 (14) 37:53 (14) 41:30 (16) 42:25 (15)    
16 Adam Conway OK Ravinen 42:36 01:22 (14) 02:42 (7) 01:49 (7) 03:28 (10) 06:47 (21) 01:04 (2) 10:48 (26) 05:35 (24) 02:15 (25) 02:09 (21) 03:29 (16) 01:08 (28) Adam Conway OK Ravinen
        01:22 (14) 04:04 (8) 05:53 (5) 09:21 (5) 16:08 (10) 17:12 (8) 28:00 (12) 33:35 (13) 35:50 (15) 37:59 (15) 41:28 (15) 42:36 (16)    
17 Martin Tichovsky SK Praga 42:41 01:25 (17) 03:24 (16) 02:27 (20) 03:55 (19) 06:55 (23) 01:57 (29) 08:32 (19) 05:17 (20) 02:07 (24) 02:06 (18) 03:34 (18) 01:02 (20) Martin Tichovsky SK Praga
        01:25 (17) 04:49 (14) 07:16 (15) 11:11 (15) 18:06 (16) 20:03 (16) 28:35 (14) 33:52 (15) 35:59 (16) 38:05 (16) 41:39 (17) 42:41 (17)    
18 Ingemar Gard Söders-Tyresö 43:36 01:40 (27) 03:54 (26) 02:40 (26) 04:54 (36) 06:33 (18) 01:29 (18) 08:22 (17) 05:11 (19) 02:02 (19) 02:05 (16) 03:39 (24) 01:07 (26) Ingemar Gard Söders-Tyresö
        01:40 (27) 05:34 (27) 08:14 (21) 13:08 (23) 19:41 (22) 21:10 (20) 29:32 (20) 34:43 (19) 36:45 (18) 38:50 (18) 42:29 (18) 43:36 (18)    
19 Per Ove Wallén Täby OK 43:59 01:25 (17) 03:42 (20) 04:18 (43) 04:19 (26) 06:13 (15) 02:01 (34) 08:53 (21) 05:00 (17) 01:54 (15) 02:08 (19) 03:12 (13) 00:54 (12) Per Ove Wallén Täby OK
        01:25 (17) 05:07 (20) 09:25 (29) 13:44 (29) 19:57 (23) 21:58 (24) 30:51 (22) 35:51 (22) 37:45 (22) 39:53 (21) 43:05 (19) 43:59 (19)    
20 Claes Ögren OK Nalle 44:36 01:34 (25) 03:12 (13) 02:12 (12) 04:02 (22) 07:01 (27) 02:02 (35) 08:26 (18) 05:50 (28) 02:37 (34) 02:13 (25) 04:27 (37) 01:00 (19) Claes Ögren OK Nalle
        01:34 (25) 04:46 (13) 06:58 (12) 11:00 (14) 18:01 (15) 20:03 (16) 28:29 (13) 34:19 (17) 36:56 (20) 39:09 (19) 43:36 (21) 44:36 (20)    
21 Joe Sunley OK Ravinen 44:39 01:24 (16) 03:44 (22) 02:16 (13) 04:19 (26) 06:42 (19) 01:31 (19) 09:16 (22) 05:37 (25) 02:15 (25) 02:26 (29) 04:03 (30) 01:06 (23) Joe Sunley OK Ravinen
        01:24 (16) 05:08 (21) 07:24 (16) 11:43 (16) 18:25 (17) 19:56 (15) 29:12 (18) 34:49 (20) 37:04 (21) 39:30 (20) 43:33 (20) 44:39 (21)    
22 Anders Back Klubblös 44:50 01:10 (8) 03:08 (11) 02:06 (10) 03:37 (12) 06:56 (24) 01:18 (7) 10:50 (27) 06:00 (31) 01:46 (12) 03:44 (47) 03:25 (15) 00:50 (8) Anders Back Klubblös
        01:10 (8) 04:18 (9) 06:24 (7) 10:01 (10) 16:57 (12) 18:15 (10) 29:05 (17) 35:05 (21) 36:51 (19) 40:35 (22) 44:00 (22) 44:50 (22)    
23 Anna-Karin Sundqvist Tullinge SK 46:30 01:33 (23) 03:49 (24) 02:21 (16) 04:15 (25) 07:01 (27) 02:17 (38) 09:50 (23) 05:44 (27) 02:24 (31) 02:10 (23) 04:00 (29) 01:06 (23) Anna-Karin Sundqvist Tullinge SK
        01:33 (23) 05:22 (24) 07:43 (17) 11:58 (18) 18:59 (19) 21:16 (21) 31:06 (23) 36:50 (23) 39:14 (23) 41:24 (23) 45:24 (23) 46:30 (23)    
24 Mikael Sungqvist Tullinge SK 46:46 01:25 (17) 04:16 (32) 02:31 (22) 04:28 (30) 06:58 (25) 01:52 (27) 10:09 (25) 05:26 (22) 02:23 (30) 02:19 (27) 03:52 (28) 01:07 (26) Mikael Sungqvist Tullinge SK
        01:25 (17) 05:41 (29) 08:12 (20) 12:40 (20) 19:38 (20) 21:30 (22) 31:39 (24) 37:05 (24) 39:28 (24) 41:47 (24) 45:39 (24) 46:46 (24)    
25 Hana Tichovska SK Praga 49:00 05:47 (48) 04:00 (28) 02:18 (14) 03:56 (20) 06:53 (22) 01:59 (32) 08:45 (20) 05:39 (26) 02:05 (22) 02:11 (24) 04:22 (35) 01:05 (22) Hana Tichovska SK Praga
        05:47 (48) 09:47 (46) 12:05 (45) 16:01 (41) 22:54 (33) 24:53 (33) 33:38 (26) 39:17 (25) 41:22 (25) 43:33 (25) 47:55 (26) 49:00 (25)    
26 Jonas Halai Kamrat och IF KIF 49:01 01:02 (3) 03:50 (25) 01:53 (8) 03:15 (6) 05:09 (6) 04:42 (49) 16:26 (42) 04:21 (6) 01:38 (7) 01:50 (7) 03:30 (17) 01:25 (41) Jonas Halai Kamrat och IF KIF
        01:02 (3) 04:52 (16) 06:45 (10) 10:00 (9) 15:09 (7) 19:51 (14) 36:17 (29) 40:38 (28) 42:16 (27) 44:06 (26) 47:36 (25) 49:01 (26)    
27 Nick Jarvis SO 49:29 01:13 (11) 05:04 (43) 02:24 (18) 04:46 (35) 08:58 (37) 02:17 (38) 10:08 (24) 05:04 (18) 02:04 (21) 02:43 (35) 03:34 (18) 01:14 (35) Nick Jarvis SO
        01:13 (11) 06:17 (31) 08:41 (24) 13:27 (26) 22:25 (30) 24:42 (31) 34:50 (27) 39:54 (27) 41:58 (26) 44:41 (27) 48:15 (27) 49:29 (27)    
28 Jan Dahlin Hellas Orientering 51:27 01:29 (20) 03:42 (20) 04:09 (42) 04:06 (23) 06:59 (26) 01:38 (25) 11:22 (29) 06:05 (32) 02:58 (38) 02:25 (28) 05:11 (40) 01:23 (40) Jan Dahlin Hellas Orientering
        01:29 (20) 05:11 (22) 09:20 (27) 13:26 (25) 20:25 (25) 22:03 (25) 33:25 (25) 39:30 (26) 42:28 (28) 44:53 (28) 50:04 (28) 51:27 (28)    
29 Felix Lunn OK Ravinen 53:40 01:07 (5) 02:55 (10) 05:46 (46) 03:31 (11) 13:51 (47) 01:04 (2) 11:26 (30) 04:50 (16) 02:06 (23) 02:03 (15) 04:10 (34) 00:51 (10) Felix Lunn OK Ravinen
        01:07 (5) 04:02 (6) 09:48 (34) 13:19 (24) 27:10 (43) 28:14 (40) 39:40 (34) 44:30 (32) 46:36 (29) 48:39 (29) 52:49 (29) 53:40 (29)    
30 Nicklas Doyle Skarpnäcks OL 55:40 01:30 (22) 05:51 (46) 03:39 (39) 04:29 (32) 08:48 (36) 01:50 (26) 13:34 (37) 05:54 (29) 02:16 (27) 03:02 (40) 03:34 (19) 01:13 (33) Nicklas Doyle Skarpnäcks OL
        01:30 (22) 07:21 (44) 11:00 (42) 15:29 (37) 24:17 (37) 26:07 (36) 39:41 (35) 45:35 (34) 47:51 (32) 50:53 (31) 54:27 (30) 55:40 (30)    
31 Kurt Eriksson Vandrarringen 56:51 01:57 (35) 04:52 (41) 02:55 (30) 05:44 (43) 08:38 (35) 01:58 (31) 12:01 (32) 05:57 (30) 02:59 (39) 02:54 (39) 05:34 (43) 01:22 (39) Kurt Eriksson Vandrarringen
        01:57 (35) 06:49 (40) 09:44 (33) 15:28 (36) 24:06 (36) 26:04 (35) 38:05 (31) 44:02 (30) 47:01 (30) 49:55 (30) 55:29 (31) 56:51 (31)    
32 Elisabeth Tollemark Skogsluffarnas OK 57:09 01:45 (29) 03:46 (23) 02:34 (24) 04:44 (34) 09:44 (42) 01:56 (28) 15:06 (40) 07:18 (42) 02:31 (33) 02:18 (26) 04:09 (33) 01:18 (37) Elisabeth Tollemark Skogsluffarnas OK
        01:45 (29) 05:31 (26) 08:05 (18) 12:49 (22) 22:33 (31) 24:29 (30) 39:35 (33) 46:53 (35) 49:24 (34) 51:42 (34) 55:51 (32) 57:09 (32)    
33 Christer Hördell Söders-Tyresö 57:25 02:01 (36) 04:35 (34) 03:05 (32) 05:56 (46) 09:11 (39) 02:28 (42) 10:59 (28) 06:29 (33) 03:00 (40) 03:11 (43) 04:56 (38) 01:34 (43) Christer Hördell Söders-Tyresö
        02:01 (36) 06:36 (36) 09:41 (32) 15:37 (39) 24:48 (39) 27:16 (39) 38:15 (32) 44:44 (33) 47:44 (31) 50:55 (32) 55:51 (32) 57:25 (33)    
34 Leif Åkerblom OK Österåker 57:51 01:41 (28) 04:41 (37) 02:25 (19) 04:54 (36) 07:08 (29) 01:37 (23) 20:02 (47) 05:20 (21) 02:21 (29) 02:27 (30) 04:03 (30) 01:12 (32) Leif Åkerblom OK Österåker
        01:41 (28) 06:22 (32) 08:47 (25) 13:41 (28) 20:49 (28) 22:26 (28) 42:28 (37) 47:48 (36) 50:09 (35) 52:36 (35) 56:39 (34) 57:51 (34)    
35 Rolf Skoglund Södertälje-Nykvarn OF 60:27 01:34 (25) 03:38 (18) 05:49 (47) 04:29 (31) 07:40 (31) 03:43 (47) 15:48 (41) 06:33 (34) 04:04 (46) 02:35 (32) 03:38 (23) 00:56 (15) Rolf Skoglund Södertälje-Nykvarn OF
        01:34 (25) 05:12 (23) 11:01 (43) 15:30 (38) 23:10 (34) 26:53 (38) 42:41 (39) 49:14 (37) 53:18 (36) 55:53 (36) 59:31 (35) 60:27 (35)    
36 Lars-Gunnar Larsson OK Södertörn 61:16 01:54 (34) 04:05 (29) 02:19 (15) 04:22 (29) 07:55 (33) 01:33 (20) 20:28 (48) 08:43 (48) 02:26 (32) 02:42 (34) 03:43 (26) 01:06 (23) Lars-Gunnar Larsson OK Södertörn
        01:54 (34) 05:59 (30) 08:18 (22) 12:40 (20) 20:35 (26) 22:08 (26) 42:36 (38) 51:19 (40) 53:45 (37) 56:27 (37) 60:10 (36) 61:16 (36)    
37 Lotta Valentin Gustavsbergs OK 62:02 02:12 (44) 04:10 (30) 02:58 (31) 05:00 (38) 08:19 (34) 02:12 (37) 12:08 (33) 07:24 (44) 09:36 (49) 02:48 (37) 04:07 (32) 01:08 (28) Lotta Valentin Gustavsbergs OK
        02:12 (44) 06:22 (32) 09:20 (27) 14:20 (31) 22:39 (32) 24:51 (32) 36:59 (30) 44:23 (31) 53:59 (40) 56:47 (38) 60:54 (37) 62:02 (37)    
38 Matz Larsson Gustavsbergs OK 62:15 02:05 (38) 04:42 (38) 02:47 (28) 05:02 (39) 07:43 (32) 01:28 (16) 11:45 (31) 07:25 (45) 05:54 (47) 02:37 (33) 09:34 (48) 01:13 (33) Matz Larsson Gustavsbergs OK
        02:05 (38) 06:47 (39) 09:34 (31) 14:36 (33) 22:19 (29) 23:47 (29) 35:32 (28) 42:57 (29) 48:51 (33) 51:28 (33) 61:02 (38) 62:15 (38)    
39 Torbjörn Ohlsson Haninge SOK 63:35 05:18 (47) 07:44 (47) 02:29 (21) 04:29 (31) 07:26 (30) 01:37 (23) 18:08 (44) 06:48 (35) 02:19 (28) 02:29 (31) 03:50 (27) 00:58 (16) Torbjörn Ohlsson Haninge SOK
        05:18 (47) 13:02 (48) 15:31 (47) 20:00 (47) 27:26 (44) 29:03 (42) 47:11 (44) 53:59 (43) 56:18 (43) 58:47 (43) 62:37 (39) 63:35 (39)    
40 Stefan Norlin Klubblös 64:06 01:46 (32) 05:19 (44) 06:53 (49) 04:19 (26) 09:22 (41) 02:21 (41) 14:35 (39) 05:34 (23) 03:40 (44) 04:43 (49) 04:25 (36) 01:09 (30) Stefan Norlin Klubblös
        01:46 (32) 07:05 (42) 13:58 (46) 18:17 (46) 27:39 (45) 30:00 (44) 44:35 (42) 50:09 (38) 53:49 (38) 58:32 (42) 62:57 (41) 64:06 (40)    
41 Anders Larsson Skarpnäcks OL 64:25 02:08 (42) 04:19 (33) 03:05 (32) 05:38 (42) 09:12 (40) 02:10 (36) 18:37 (46) 07:16 (40) 02:45 (35) 02:44 (36) 05:00 (39) 01:31 (42) Anders Larsson Skarpnäcks OL
        02:08 (42) 06:27 (34) 09:32 (30) 15:10 (35) 24:22 (38) 26:32 (37) 45:09 (43) 52:25 (42) 55:10 (42) 57:54 (40) 62:54 (40) 64:25 (41)    
42 Anders Karlsson Tullinge SK 64:46 01:49 (33) 04:40 (36) 02:48 (29) 05:37 (41) 09:00 (38) 01:57 (29) 17:41 (43) 07:35 (46) 02:49 (36) 03:12 (44) 05:50 (46) 01:48 (48) Anders Karlsson Tullinge SK
        01:49 (33) 06:29 (35) 09:17 (26) 14:54 (34) 23:54 (35) 25:51 (34) 43:32 (40) 51:07 (39) 53:56 (39) 57:08 (39) 62:58 (42) 64:46 (42)    
43 Reijo Korhonen Haninge SOK 65:24 02:16 (45) 04:53 (42) 03:57 (41) 05:45 (44) 11:38 (46) 03:13 (44) 12:46 (36) 07:00 (38) 03:28 (43) 03:06 (42) 05:48 (45) 01:34 (43) Reijo Korhonen Haninge SOK
        02:16 (45) 07:09 (43) 11:06 (44) 16:51 (44) 28:29 (46) 31:42 (46) 44:28 (41) 51:28 (41) 54:56 (41) 58:02 (41) 63:50 (43) 65:24 (43)    
44 Leif Strandberg Gustavsbergs OK 67:25 01:45 (29) 05:44 (45) 03:14 (35) 05:59 (47) 09:46 (43) 02:20 (40) 18:26 (45) 06:49 (36) 02:57 (37) 03:02 (40) 05:38 (44) 01:45 (47) Leif Strandberg Gustavsbergs OK
        01:45 (29) 07:29 (45) 10:43 (41) 16:42 (43) 26:28 (40) 28:48 (41) 47:14 (45) 54:03 (44) 57:00 (44) 60:02 (44) 65:40 (44) 67:25 (44)    
45 Lena Jansson Järla Orientering 71:34 02:03 (37) 04:42 (38) 03:16 (36) 05:51 (45) 10:40 (45) 03:18 (45) 20:35 (49) 07:20 (43) 03:27 (42) 03:26 (45) 05:20 (42) 01:36 (45) Lena Jansson Järla Orientering
        02:03 (37) 06:45 (38) 10:01 (36) 15:52 (40) 26:32 (41) 29:50 (43) 50:25 (46) 57:45 (46) 61:12 (46) 64:38 (46) 69:58 (45) 71:34 (45)    
46 Tore Eklund Södertälje-Nykvarn OF 73:27 02:11 (43) 04:45 (40) 03:11 (34) 06:49 (49) 09:57 (44) 03:08 (43) 12:11 (34) 13:21 (49) 03:00 (40) 02:51 (38) 10:09 (49) 01:54 (49) Tore Eklund Södertälje-Nykvarn OF
        02:11 (43) 06:56 (41) 10:07 (37) 16:56 (45) 26:53 (42) 30:01 (45) 42:12 (36) 55:33 (45) 58:33 (45) 61:24 (45) 71:33 (46) 73:27 (46)    
47 Bo Norbäck Tullinge SK 80:46 02:06 (40) 04:35 (34) 03:54 (40) 06:06 (48) 20:39 (48) 03:53 (48) 12:36 (35) 08:25 (47) 08:23 (48) 03:40 (46) 05:15 (41) 01:14 (35) Bo Norbäck Tullinge SK
        02:06 (40) 06:41 (37) 10:35 (40) 16:41 (42) 37:20 (47) 41:13 (47) 53:49 (47) 62:14 (47) 70:37 (47) 74:17 (47) 79:32 (47) 80:46 (47)    
48 Tommy Wåhlin Västerås SOK 97:18 02:05 (38) 10:44 (49) 02:45 (27) 05:18 (40) 37:26 (49) 01:59 (32) 13:46 (38) 07:10 (39) 03:41 (45) 03:53 (48) 06:47 (47) 01:44 (46) Tommy Wåhlin Västerås SOK
        02:05 (38) 12:49 (47) 15:34 (48) 20:52 (48) 58:18 (48) 60:17 (48) 74:03 (48) 81:13 (48) 84:54 (48) 88:47 (48) 95:34 (48) 97:18 (48)    
49 Joakim Eriksson Södertälje-Nykvarn OF 348:20 303:44 (49) 10:10 (48) 02:06 (10) 03:42 (16) 05:56 (11) 01:23 (10) 07:55 (15) 04:41 (14) 02:01 (18) 01:56 (11) 03:36 (21) 01:10 (31) Joakim Eriksson Södertälje-Nykvarn OF
        303:44 (49) 313:54 (49) 316:00 (49) 319:42 (49) 325:38 (49) 327:01 (49) 334:56 (49) 339:37 (49) 341:38 (49) 343:34 (49) 347:10 (49) 348:20 (49)    
                                                           
                                                           
Plac Bana B - 3,6 km Klubb Sluttid S-1   1-2   2-3   3-4   4-5   5-6   6-7   7-8   8-9           Mål   Bana B - 3,6 km Klubb
1 Björn Reger Söders-Tyresö 35:51 04:41 (3) 02:13 (3) 04:08 (3) 04:48 (3) 06:06 (3) 05:06 (4) 01:59 (2) 02:14 (6) 03:28 (3)         01:08 (14) Björn Reger Söders-Tyresö
        04:41 (3) 06:54 (3) 11:02 (3) 15:50 (2) 21:56 (2) 27:02 (3) 29:01 (2) 31:15 (2) 34:43 (1)         35:51 (1)    
2 Tommy Holmér Väsby OK 36:23 03:45 (1) 02:03 (1) 04:27 (7) 03:57 (1) 06:18 (4) 05:17 (5) 02:09 (4) 02:02 (2) 05:37 (46)         00:48 (1) Tommy Holmér Väsby OK
        03:45 (1) 05:48 (1) 10:15 (1) 14:12 (1) 20:30 (1) 25:47 (1) 27:56 (1) 29:58 (1) 35:35 (2)         36:23 (2)    
3 Anders Lillstrand Södertälje-Nykvarn OF 36:54 04:07 (2) 02:13 (3) 04:27 (7) 06:24 (25) 04:56 (1) 04:51 (1) 02:30 (15) 02:06 (3) 04:19 (13)         01:01 (5) Anders Lillstrand Södertälje-Nykvarn OF
        04:07 (2) 06:20 (2) 10:47 (2) 17:11 (4) 22:07 (3) 26:58 (2) 29:28 (3) 31:34 (3) 35:53 (3)         36:54 (3)    
4 Bengt Kärrström Tullinge SK 39:30 05:08 (9) 02:22 (7) 04:44 (11) 05:10 (6) 06:24 (5) 05:29 (6) 02:31 (17) 02:34 (20) 04:02 (7)         01:06 (12) Bengt Kärrström Tullinge SK
        05:08 (9) 07:30 (5) 12:14 (5) 17:24 (5) 23:48 (4) 29:17 (4) 31:48 (4) 34:22 (5) 38:24 (4)         39:30 (4)    
5 Alice Wilson Clyde 40:11 09:09 (52) 02:24 (10) 04:08 (3) 04:18 (2) 05:12 (2) 06:13 (13) 01:51 (1) 02:42 (30) 03:17 (2)         00:57 (3) Alice Wilson Clyde
        09:09 (52) 11:33 (46) 15:41 (32) 19:59 (17) 25:11 (8) 31:24 (6) 33:15 (6) 35:57 (7) 39:14 (5)         40:11 (5)    
6 Lizzie Stansfield OK Ravinen 40:26 04:55 (5) 02:05 (2) 05:32 (29) 05:42 (17) 06:34 (6) 04:53 (2) 02:12 (6) 02:17 (9) 05:16 (38)         01:00 (4) Lizzie Stansfield OK Ravinen
        04:55 (5) 07:00 (4) 12:32 (7) 18:14 (8) 24:48 (6) 29:41 (5) 31:53 (5) 34:10 (4) 39:26 (6)         40:26 (6)    
7 Johan Lindbom Hellas Orientering 41:21 05:10 (10) 02:29 (11) 05:10 (20) 05:24 (11) 07:05 (10) 06:11 (12) 02:27 (12) 01:45 (1) 04:29 (19)         01:11 (18) Johan Lindbom Hellas Orientering
        05:10 (10) 07:39 (7) 12:49 (11) 18:13 (7) 25:18 (9) 31:29 (7) 33:56 (7) 35:41 (6) 40:10 (7)         41:21 (7)    
8 Thomas Karlsson Södertälje-Nykvarn OF 41:53 05:33 (18) 02:21 (6) 03:57 (1) 05:15 (8) 06:50 (8) 08:07 (42) 02:12 (6) 02:10 (4) 04:09 (9)         01:19 (37) Thomas Karlsson Södertälje-Nykvarn OF
        05:33 (18) 07:54 (11) 11:51 (4) 17:06 (3) 23:56 (5) 32:03 (9) 34:15 (8) 36:25 (8) 40:34 (8)         41:53 (8)    
9 Tommy Lindberg Haninge SOK 42:44 05:26 (15) 02:32 (12) 04:16 (5) 05:25 (12) 07:19 (14) 06:32 (17) 03:02 (35) 02:34 (20) 04:17 (12)         01:21 (40) Tommy Lindberg Haninge SOK
        05:26 (15) 07:58 (13) 12:14 (5) 17:39 (6) 24:58 (7) 31:30 (8) 34:32 (9) 37:06 (9) 41:23 (9)         42:44 (9)    
10 Lars Forsstedt Söders-Tyresö 43:24 05:21 (14) 02:22 (7) 05:59 (37) 05:00 (5) 07:56 (22) 05:53 (9) 03:45 (49) 02:14 (6) 03:50 (4)         01:04 (9) Lars Forsstedt Söders-Tyresö
        05:21 (14) 07:43 (8) 13:42 (15) 18:42 (11) 26:38 (10) 32:31 (10) 36:16 (12) 38:30 (12) 42:20 (10)         43:24 (10)    
11 Anders Gärderud Enebyberg IF 43:47 05:48 (21) 02:40 (18) 05:16 (23) 05:21 (10) 07:46 (20) 06:07 (10) 02:49 (29) 02:20 (11) 04:26 (17)         01:14 (22) Anders Gärderud Enebyberg IF
        05:48 (21) 08:28 (18) 13:44 (17) 19:05 (13) 26:51 (12) 32:58 (11) 35:47 (10) 38:07 (10) 42:33 (11)         43:47 (11)    
12 Sven Hedman Attunda OK 44:50 05:05 (8) 02:39 (16) 05:48 (34) 05:26 (13) 07:43 (19) 06:26 (14) 02:44 (26) 02:32 (18) 05:06 (36)         01:21 (42) Sven Hedman Attunda OK
        05:05 (8) 07:44 (9) 13:32 (14) 18:58 (12) 26:41 (11) 33:07 (12) 35:51 (11) 38:23 (11) 43:29 (12)         44:50 (12)    
13 Leif Magnusson Skogsluffarnas OK 45:05 07:01 (35) 02:33 (13) 05:00 (18) 05:28 (14) 08:08 (24) 05:50 (8) 03:14 (39) 02:39 (27) 03:55 (5)         01:17 (29) Leif Magnusson Skogsluffarnas OK
        07:01 (35) 09:34 (27) 14:34 (22) 20:02 (18) 28:10 (16) 34:00 (13) 37:14 (15) 39:53 (16) 43:48 (14)         45:05 (13)    
14 Hans-Erik Persson Sundbybergs IK 45:09 05:16 (11) 02:33 (13) 04:55 (17) 07:18 (33) 07:18 (13) 06:47 (23) 03:10 (37) 02:28 (15) 04:00 (6)         01:24 (45) Hans-Erik Persson Sundbybergs IK
        05:16 (11) 07:49 (10) 12:44 (9) 20:02 (18) 27:20 (13) 34:07 (14) 37:17 (16) 39:45 (15) 43:45 (13)         45:09 (14)    
15 Olle Blomgren OK Södertörn 45:19 04:56 (6) 02:39 (16) 05:10 (20) 05:29 (15) 10:08 (40) 06:56 (28) 02:05 (3) 02:17 (9) 04:21 (15)         01:18 (34) Olle Blomgren OK Södertörn
        04:56 (6) 07:35 (6) 12:45 (10) 18:14 (8) 28:22 (18) 35:18 (18) 37:23 (17) 39:40 (13) 44:01 (15)         45:19 (15)    
16 Bengt Öqvist Fredrikshofs IF Skid & OK 45:31 05:31 (16) 02:43 (20) 05:29 (28) 06:10 (22) 07:31 (15) 06:47 (23) 03:22 (41) 02:36 (24) 04:12 (10)         01:10 (15) Bengt Öqvist Fredrikshofs IF Skid & OK
        05:31 (16) 08:14 (16) 13:43 (16) 19:53 (16) 27:24 (14) 34:11 (15) 37:33 (18) 40:09 (18) 44:21 (16)         45:31 (16)    
17 Ulf Bråsjö Järla Orientering 45:33 05:17 (12) 02:53 (29) 04:54 (16) 05:35 (16) 09:32 (35) 06:31 (16) 02:24 (10) 02:36 (24) 04:46 (29)         01:05 (11) Ulf Bråsjö Järla Orientering
        05:17 (12) 08:10 (15) 13:04 (12) 18:39 (10) 28:11 (17) 34:42 (17) 37:06 (13) 39:42 (14) 44:28 (17)         45:33 (17)    
18 Magnus Haraldsson Gustavsbergs OK 45:59 05:46 (20) 03:00 (38) 06:00 (38) 05:59 (21) 07:10 (12) 06:34 (19) 02:39 (23) 02:50 (37) 04:44 (28)         01:17 (29) Magnus Haraldsson Gustavsbergs OK
        05:46 (20) 08:46 (19) 14:46 (25) 20:45 (20) 27:55 (15) 34:29 (16) 37:08 (14) 39:58 (17) 44:42 (18)         45:59 (18)    
19 Paul Norén OK Södertörn 46:36 07:37 (43) 02:38 (15) 04:42 (10) 05:58 (20) 07:35 (16) 06:55 (27) 02:46 (27) 03:00 (42) 04:19 (13)         01:06 (12) Paul Norén OK Södertörn
        07:37 (43) 10:15 (38) 14:57 (28) 20:55 (21) 28:30 (19) 35:25 (19) 38:11 (19) 41:11 (19) 45:30 (19)         46:36 (19)    
20 Marie Malmborg Söders-Tyresö 47:40 10:26 (57) 03:14 (46) 04:34 (9) 05:19 (9) 07:40 (18) 06:08 (11) 02:30 (15) 02:11 (5) 04:36 (26)         01:02 (6) Marie Malmborg Söders-Tyresö
        10:26 (57) 13:40 (54) 18:14 (49) 23:33 (30) 31:13 (24) 37:21 (23) 39:51 (22) 42:02 (22) 46:38 (20)         47:40 (20)    
21 Sune Sisell OK Södertörn 48:29 06:22 (25) 02:49 (25) 05:34 (31) 07:55 (43) 07:38 (17) 06:33 (18) 02:35 (20) 02:34 (20) 05:07 (37)         01:22 (44) Sune Sisell OK Södertörn
        06:22 (25) 09:11 (23) 14:45 (24) 22:40 (28) 30:18 (22) 36:51 (22) 39:26 (21) 42:00 (21) 47:07 (21)         48:29 (21)    
22 Per Molin Södertälje-Nykvarn OF 48:50 10:20 (56) 02:20 (5) 04:03 (2) 04:54 (4) 07:05 (10) 06:51 (26) 02:41 (24) 03:19 (50) 05:59 (51)         01:18 (34) Per Molin Södertälje-Nykvarn OF
        10:20 (56) 12:40 (52) 16:43 (39) 21:37 (26) 28:42 (21) 35:33 (20) 38:14 (20) 41:33 (20) 47:32 (22)         48:50 (22)    
23 Anders Sohlberg OK Södertörn 49:10 08:14 (47) 02:23 (9) 04:53 (14) 06:21 (24) 06:48 (7) 07:50 (38) 03:43 (48) 03:02 (44) 04:28 (18)         01:28 (48) Anders Sohlberg OK Södertörn
        08:14 (47) 10:37 (40) 15:30 (31) 21:51 (27) 28:39 (20) 36:29 (21) 40:12 (23) 43:14 (23) 47:42 (23)         49:10 (23)    
24 Isobell Cox OK Ravinen 49:11 04:47 (4) 03:07 (42) 04:44 (11) 06:54 (29) 16:21 (61) 05:00 (3) 02:10 (5) 02:14 (6) 03:01 (1)         00:53 (2) Isobell Cox OK Ravinen
        04:47 (4) 07:54 (11) 12:38 (8) 19:32 (15) 35:53 (41) 40:53 (33) 43:03 (29) 45:17 (27) 48:18 (24)         49:11 (24)    
25 Bo Hedlund IFK Enskede 50:50 05:36 (19) 03:23 (48) 06:04 (40) 05:57 (19) 12:05 (53) 07:05 (31) 02:36 (22) 02:26 (14) 04:22 (16)         01:16 (28) Bo Hedlund IFK Enskede
        05:36 (19) 08:59 (21) 15:03 (29) 21:00 (22) 33:05 (30) 40:10 (26) 42:46 (27) 45:12 (26) 49:34 (25)         50:50 (25)    
26 Lennart Brattgård IFK Lidingö SOK 50:53 07:57 (45) 02:55 (33) 05:36 (32) 08:47 (48) 08:22 (25) 06:45 (22) 02:19 (8) 02:25 (13) 04:30 (21)         01:17 (29) Lennart Brattgård IFK Lidingö SOK
        07:57 (45) 10:52 (42) 16:28 (38) 25:15 (42) 33:37 (32) 40:22 (27) 42:41 (26) 45:06 (24) 49:36 (26)         50:53 (26)    
27 Alison O'Neill OK Ravinen 51:37 05:32 (17) 02:54 (31) 04:51 (13) 11:40 (58) 07:50 (21) 08:02 (39) 03:06 (36) 02:28 (15) 04:04 (8)         01:10 (15) Alison O'Neill OK Ravinen
        05:32 (17) 08:26 (17) 13:17 (13) 24:57 (40) 32:47 (29) 40:49 (32) 43:55 (34) 46:23 (31) 50:27 (27)         51:37 (27)    
28 Staffan Törnros Tumba-Mälarhöjden OK 52:05 08:58 (51) 03:38 (51) 04:53 (14) 06:47 (27) 08:05 (23) 08:06 (41) 02:25 (11) 02:41 (29) 05:19 (40)         01:13 (20) Staffan Törnros Tumba-Mälarhöjden OK
        08:58 (51) 12:36 (51) 17:29 (44) 24:16 (34) 32:21 (26) 40:27 (29) 42:52 (28) 45:33 (28) 50:52 (29)         52:05 (28)    
29 Anna Harris OK Ravinen 52:14 07:23 (39) 03:27 (50) 05:32 (29) 07:29 (39) 10:31 (45) 06:42 (20) 02:46 (27) 02:48 (35) 04:33 (24)         01:03 (7) Anna Harris OK Ravinen
        07:23 (39) 10:50 (41) 16:22 (37) 23:51 (32) 34:22 (37) 41:04 (35) 43:50 (33) 46:38 (33) 51:11 (31)         52:14 (29)    
30 Mats Zackrisson OK Älvsjö-Örby 52:23 06:39 (31) 02:51 (28) 05:50 (35) 05:53 (18) 11:13 (51) 08:13 (44) 02:53 (32) 02:43 (31) 04:47 (30)         01:21 (40) Mats Zackrisson OK Älvsjö-Örby
        06:39 (31) 09:30 (26) 15:20 (30) 21:13 (23) 32:26 (27) 40:39 (30) 43:32 (32) 46:15 (30) 51:02 (30)         52:23 (30)    
31 Jan Lindgren OK Södertörn 52:32 06:11 (23) 02:42 (19) 05:20 (24) 13:10 (60) 06:58 (9) 06:26 (14) 02:31 (17) 02:36 (24) 05:19 (40)         01:19 (37) Jan Lindgren OK Södertörn
        06:11 (23) 08:53 (20) 14:13 (18) 27:23 (49) 34:21 (36) 40:47 (31) 43:18 (31) 45:54 (29) 51:13 (32)         52:32 (31)    
32 Anders Gezelius OK Ravinen 52:48 05:19 (13) 02:48 (24) 06:07 (43) 07:21 (35) 08:48 (30) 08:04 (40) 03:22 (41) 03:17 (49) 05:34 (45)         02:08 (63) Anders Gezelius OK Ravinen
        05:19 (13) 08:07 (14) 14:14 (19) 21:35 (25) 30:23 (23) 38:27 (24) 41:49 (24) 45:06 (24) 50:40 (28)         52:48 (32)    
33 Caitlin Irving OK Ravinen 53:09 05:01 (7) 04:57 (61) 04:20 (6) 05:10 (6) 13:17 (57) 07:38 (37) 02:43 (25) 03:41 (54) 05:03 (33)         01:19 (37) Caitlin Irving OK Ravinen
        05:01 (7) 09:58 (34) 14:18 (21) 19:28 (14) 32:45 (28) 40:23 (28) 43:06 (30) 46:47 (34) 51:50 (33)         53:09 (33)    
34 Staffan Elmhagen Söders-Tyresö 53:56 06:28 (26) 03:09 (45) 06:16 (46) 08:46 (47) 08:29 (27) 08:10 (43) 03:12 (38) 02:40 (28) 05:16 (38)         01:30 (51) Staffan Elmhagen Söders-Tyresö
        06:28 (26) 09:37 (30) 15:53 (33) 24:39 (36) 33:08 (31) 41:18 (36) 44:30 (35) 47:10 (35) 52:26 (34)         53:56 (34)    
35 Åke Wansölin Söders-Tyresö 55:18 07:28 (40) 02:53 (29) 06:52 (50) 07:34 (41) 12:50 (55) 07:04 (30) 02:29 (13) 02:24 (12) 04:30 (21)         01:14 (21) Åke Wansölin Söders-Tyresö
        07:28 (40) 10:21 (39) 17:13 (41) 24:47 (38) 37:37 (46) 44:41 (39) 47:10 (36) 49:34 (36) 54:04 (36)         55:18 (35)    
35 Anneli Lindqvist Gustavsbergs OK 55:18 06:46 (34) 03:06 (41) 06:01 (39) 06:54 (29) 08:59 (31) 07:33 (35) 02:50 (30) 04:22 (62) 07:32 (57)         01:15 (24) Anneli Lindqvist Gustavsbergs OK
        06:46 (34) 09:52 (32) 15:53 (33) 22:47 (29) 31:46 (25) 39:19 (25) 42:09 (25) 46:31 (32) 54:03 (35)         55:18 (35)    
37 Helena Korhonen Haninge SOK 55:45 07:50 (44) 03:07 (42) 06:53 (51) 07:11 (32) 13:21 (58) 06:49 (25) 02:29 (13) 02:31 (17) 04:30 (21)         01:04 (8) Helena Korhonen Haninge SOK
        07:50 (44) 10:57 (43) 17:50 (47) 25:01 (41) 38:22 (49) 45:11 (41) 47:40 (37) 50:11 (37) 54:41 (37)         55:45 (37)    
38 Clas-Göran Herrgård Gustavsbergs OK 57:23 06:44 (32) 02:57 (35) 06:31 (48) 10:00 (55) 10:33 (46) 08:51 (49) 02:51 (31) 02:45 (33) 04:57 (31)         01:14 (21) Clas-Göran Herrgård Gustavsbergs OK
        06:44 (32) 09:41 (31) 16:12 (36) 26:12 (46) 36:45 (43) 45:36 (42) 48:27 (39) 51:12 (39) 56:09 (38)         57:23 (38)    
39 Kerstin Ohlsson Haninge SOK 58:39 09:43 (54) 03:08 (44) 06:11 (44) 06:50 (28) 08:59 (31) 08:46 (47) 04:30 (58) 02:54 (39) 06:07 (52)         01:31 (52) Kerstin Ohlsson Haninge SOK
        09:43 (54) 12:51 (53) 19:02 (51) 25:52 (44) 34:51 (39) 43:37 (38) 48:07 (38) 51:01 (38) 57:08 (39)         58:39 (39)    
40 Staffan Holmberg Södertälje-Nykvarn OF 58:56 06:35 (29) 02:54 (31) 05:24 (26) 08:55 (49) 10:20 (43) 08:55 (50) 07:46 (63) 02:35 (23) 04:15 (11)         01:17 (29) Staffan Holmberg Södertälje-Nykvarn OF
        06:35 (29) 09:29 (25) 14:53 (26) 23:48 (31) 34:08 (35) 43:03 (37) 50:49 (46) 53:24 (44) 57:39 (40)         58:56 (40)    
41 Lars Englund Järla Orientering 59:00 11:17 (60) 02:59 (37) 05:13 (22) 11:13 (56) 10:21 (44) 06:43 (21) 02:35 (20) 02:56 (40) 04:33 (24)         01:10 (15) Lars Englund Järla Orientering
        11:17 (60) 14:16 (56) 19:29 (52) 30:42 (54) 41:03 (51) 47:46 (50) 50:21 (44) 53:17 (42) 57:50 (41)         59:00 (41)    
42 Börje Lenas Skogsluffarnas OK 59:09 06:34 (27) 03:02 (39) 08:12 (58) 07:46 (42) 08:22 (25) 07:06 (32) 08:39 (65) 02:49 (36) 05:24 (42)         01:15 (24) Börje Lenas Skogsluffarnas OK
        06:34 (27) 09:36 (29) 17:48 (46) 25:34 (43) 33:56 (34) 41:02 (34) 49:41 (40) 52:30 (40) 57:54 (42)         59:09 (42)    
43 Rosie Spencer OK Ravinen 59:45 07:22 (38) 02:47 (23) 07:12 (52) 07:26 (36) 09:57 (37) 11:33 (59) 03:50 (55) 03:15 (46) 05:02 (32)         01:21 (40) Rosie Spencer OK Ravinen
        07:22 (38) 10:09 (37) 17:21 (43) 24:47 (38) 34:44 (38) 46:17 (44) 50:07 (41) 53:22 (43) 58:24 (43)         59:45 (43)    
44 Pippa Carcas OK Ravinen 59:46 07:15 (37) 02:49 (25) 07:16 (55) 07:26 (36) 10:07 (39) 11:28 (56) 03:47 (52) 03:16 (48) 05:04 (34)         01:18 (34) Pippa Carcas OK Ravinen
        07:15 (37) 10:04 (35) 17:20 (42) 24:46 (37) 34:53 (40) 46:21 (45) 50:08 (42) 53:24 (44) 58:28 (44)         59:46 (44)    
45 Kurt Andersson Enebybergs IF 60:11 06:35 (29) 04:31 (59) 10:32 (62) 07:09 (31) 09:20 (33) 07:35 (36) 04:33 (59) 02:56 (40) 05:33 (43)         01:27 (47) Kurt Andersson Enebybergs IF
        06:35 (29) 11:06 (44) 21:38 (56) 28:47 (53) 38:07 (48) 45:42 (43) 50:15 (43) 53:11 (41) 58:44 (45)         60:11 (45)    
46 Rachel Brown OK Ravinen 61:06 08:43 (50) 02:44 (21) 07:14 (53) 07:28 (38) 10:02 (38) 11:32 (57) 03:49 (53) 03:15 (46) 05:04 (34)         01:15 (24) Rachel Brown OK Ravinen
        08:43 (50) 11:27 (45) 18:41 (50) 26:09 (45) 36:11 (42) 47:43 (48) 51:32 (49) 54:47 (48) 59:51 (47)         61:06 (46)    
47 Roland Löwgren Spårvägens OK 61:10 10:34 (58) 03:42 (52) 05:25 (27) 08:32 (44) 09:20 (33) 07:29 (34) 06:05 (62) 02:45 (33) 05:47 (47)         01:31 (52) Roland Löwgren Spårvägens OK
        10:34 (58) 14:16 (56) 19:41 (53) 28:13 (51) 37:33 (45) 45:02 (40) 51:07 (47) 53:52 (46) 59:39 (46)         61:10 (47)    
48 Kerstin Frenckner Södertälje-Nykvarn OF 62:05 07:58 (46) 03:43 (53) 06:11 (44) 08:32 (44) 10:55 (49) 09:21 (51) 03:49 (53) 03:46 (56) 06:16 (53)         01:34 (54) Kerstin Frenckner Södertälje-Nykvarn OF
        07:58 (46) 11:41 (47) 17:52 (48) 26:24 (47) 37:19 (44) 46:40 (46) 50:29 (45) 54:15 (47) 60:31 (48)         62:05 (48)    
49 Göran Reinholdsson Järfälla OK 64:54 07:32 (42) 04:19 (58) 08:18 (60) 07:33 (40) 10:09 (42) 09:53 (52) 03:46 (50) 04:10 (61) 07:14 (55)         02:00 (62) Göran Reinholdsson Järfälla OK
        07:32 (42) 11:51 (48) 20:09 (55) 27:42 (50) 37:51 (47) 47:44 (49) 51:30 (48) 55:40 (49) 62:54 (49)         64:54 (49)    
50 Leif Wallenbro Väsby OK 66:45 07:02 (36) 03:04 (40) 06:44 (49) 09:51 (54) 13:46 (60) 07:12 (33) 08:06 (64) 03:48 (57) 05:33 (43)         01:39 (56) Leif Wallenbro Väsby OK
        07:02 (36) 10:06 (36) 16:50 (40) 26:41 (48) 40:27 (50) 47:39 (47) 55:45 (50) 59:33 (50) 65:06 (50)         66:45 (50)    
51 Thomas Malmsjö Hellas Orientering 67:17 06:45 (33) 02:49 (25) 05:22 (25) 09:08 (50) 09:36 (36) 19:00 (62) 03:42 (47) 04:00 (60) 05:51 (49)         01:04 (8) Thomas Malmsjö Hellas Orientering
        06:45 (33) 09:34 (27) 14:56 (27) 24:04 (33) 33:40 (33) 52:40 (51) 56:22 (51) 60:22 (52) 66:13 (53)         67:17 (51)    
52 Svante Sandberg Södertälje-Nykvarn OF 67:20 14:10 (63) 02:46 (22) 14:21 (64) 06:18 (23) 12:13 (54) 06:58 (29) 02:21 (9) 02:33 (19) 04:29 (19)         01:11 (18) Svante Sandberg Södertälje-Nykvarn OF
        14:10 (63) 16:56 (61) 31:17 (63) 37:35 (60) 49:48 (60) 56:46 (55) 59:07 (55) 61:40 (55) 66:09 (52)         67:20 (52)    
53 Åke Andreasson Gustavsbergs OK 67:49 11:16 (59) 06:19 (64) 07:14 (53) 09:34 (53) 10:08 (40) 08:15 (46) 03:46 (50) 03:33 (53) 05:58 (50)         01:46 (58) Åke Andreasson Gustavsbergs OK
        11:16 (59) 17:35 (63) 24:49 (62) 34:23 (57) 44:31 (54) 52:46 (52) 56:32 (52) 60:05 (51) 66:03 (51)         67:49 (53)    
54 Ing-Marie Back Eksjö SOK 68:28 06:34 (27) 03:23 (48) 06:05 (41) 22:20 (64) 08:32 (28) 08:13 (44) 02:55 (33) 02:43 (31) 06:18 (54)         01:25 (46) Ing-Marie Back Eksjö SOK
        06:34 (27) 09:57 (33) 16:02 (35) 38:22 (62) 46:54 (58) 55:07 (54) 58:02 (54) 60:45 (54) 67:03 (54)         68:28 (54)    
55 Linnea Carlsson Skarpnäcks OL 69:40 10:19 (55) 04:00 (55) 07:54 (57) 09:13 (51) 10:47 (48) 11:05 (54) 03:35 (46) 03:31 (52) 07:29 (56)         01:47 (59) Linnea Carlsson Skarpnäcks OL
        10:19 (55) 14:19 (58) 22:13 (57) 31:26 (55) 42:13 (52) 53:18 (53) 56:53 (53) 60:24 (53) 67:53 (55)         69:40 (55)    
56 Leif Carlsson Skarpnäcks OL 69:43 06:15 (24) 02:57 (35) 05:02 (19) 07:18 (33) 31:16 (64) 05:36 (7) 02:34 (19) 02:50 (37) 04:40 (27)         01:15 (24) Leif Carlsson Skarpnäcks OL
        06:15 (24) 09:12 (24) 14:14 (19) 21:32 (24) 52:48 (62) 58:24 (59) 60:58 (57) 63:48 (56) 68:28 (56)         69:43 (56)    
57 Rolf Öhrn Nynäshamns OK 74:11 06:08 (22) 02:56 (34) 05:36 (32) 25:13 (65) 08:42 (29) 08:50 (48) 03:16 (40) 03:14 (45) 08:26 (61)         01:50 (61) Rolf Öhrn Nynäshamns OK
        06:08 (22) 09:04 (22) 14:40 (23) 39:53 (63) 48:35 (59) 57:25 (58) 60:41 (56) 63:55 (57) 72:21 (57)         74:11 (57)    
58 Mats Lundblad Täby OK 75:06 08:17 (48) 07:23 (65) 08:15 (59) 11:14 (57) 10:37 (47) 11:32 (57) 03:58 (56) 03:42 (55) 08:23 (60)         01:45 (57) Mats Lundblad Täby OK
        08:17 (48) 15:40 (59) 23:55 (61) 35:09 (58) 45:46 (56) 57:18 (57) 61:16 (59) 64:58 (58) 73:21 (59)         75:06 (58)    
59 Per Ånmark Tumba-Mälarhöjden OK 75:21 11:58 (61) 05:15 (62) 06:22 (47) 12:13 (59) 10:58 (50) 10:17 (53) 04:06 (57) 03:51 (58) 08:11 (59)         02:10 (64) Per Ånmark Tumba-Mälarhöjden OK
        11:58 (61) 17:13 (62) 23:35 (60) 35:48 (59) 46:46 (57) 57:03 (56) 61:09 (58) 65:00 (59) 73:11 (58)         75:21 (59)    
60 Kurt Zander Västerås SOK 90:29 09:29 (53) 04:18 (57) 09:18 (61) 15:02 (62) 12:54 (56) 11:17 (55) 04:33 (59) 03:00 (42) 19:09 (65)         01:29 (49) Kurt Zander Västerås SOK
        09:29 (53) 13:47 (55) 23:05 (59) 38:07 (61) 51:01 (61) 62:18 (60) 66:51 (60) 69:51 (60) 89:00 (60)         90:29 (60)    
61 Lars Mongård Skogsluffarnas OK 92:11 08:35 (49) 03:16 (47) 05:50 (35) 06:45 (26) 21:15 (62) 29:05 (63) 03:22 (41) 03:23 (51) 09:11 (63)         01:29 (49) Lars Mongård Skogsluffarnas OK
        08:35 (49) 11:51 (48) 17:41 (45) 24:26 (35) 45:41 (55) 74:46 (61) 78:08 (61) 81:31 (61) 90:42 (61)         92:11 (61)    
62 Jacob Hård Af Segerstad OK Södertörn 93:02 12:47 (62) 03:55 (54) 06:05 (41) 09:25 (52) 12:02 (52) 32:27 (64) 02:55 (33) 03:59 (59) 07:50 (58)         01:37 (55) Jacob Hård Af Segerstad OK Södertörn
        12:47 (62) 16:42 (60) 22:47 (58) 32:12 (56) 44:14 (53) 76:41 (62) 79:36 (62) 83:35 (62) 91:25 (62)         93:02 (62)    
63 Claes Andersson Snättringe SK 117:41 07:31 (41) 04:32 (60) 07:42 (56) 08:32 (44) 27:59 (63) 46:22 (65) 03:26 (45) 04:31 (63) 05:49 (48)         01:17 (29) Claes Andersson Snättringe SK
        07:31 (41) 12:03 (50) 19:45 (54) 28:17 (52) 56:16 (63) 102:38 (65) 106:04 (65) 110:35 (65) 116:24 (64)         117:41 (63)    
64 Ingvar Oskarsson Solna OK 118:29 16:44 (65) 06:01 (63) 14:17 (63) 14:03 (61) 32:53 (65) 12:02 (60) 05:10 (61) 06:00 (65) 08:27 (62)         02:52 (65) Ingvar Oskarsson Solna OK
        16:44 (65) 22:45 (65) 37:02 (64) 51:05 (64) 83:58 (65) 96:00 (63) 101:10 (63) 107:10 (63) 115:37 (63)         118:29 (64)    
65 Gunnar Hellström Haninge SOK 129:07 14:58 (64) 04:09 (56) 34:24 (65) 16:48 (63) 13:24 (59) 17:25 (61) 03:24 (44) 05:31 (64) 17:15 (64)         01:49 (60) Gunnar Hellström Haninge SOK
        14:58 (64) 19:07 (64) 53:31 (65) 70:19 (65) 83:43 (64) 101:08 (64) 104:32 (64) 110:03 (64) 127:18 (65)         129:07 (65)    
- Evie Conway OK Ravinen 42:54 49:33                                               Evie Conway OK Ravinen
        49:33   49:33   49:33   49:33   49:33   49:33   49:33   49:33   49:33           Ej tid  ----->      
- Per-Johan Vikfors OK Österåker 59:56 06:05   03:29   05:49   09:13   23:32   02:39   02:49   05:00               01:20   Per-Johan Vikfors OK Österåker
        06:05   09:34   15:23   24:36   48:08   50:47   53:36   58:36               59:56      
- Per Westerlund Skogsluffarnas OK 72:40 08:15   03:24   08:04   08:53   11:19   15:37   03:41   03:50   07:28           02:09   Per Westerlund Skogsluffarnas OK
        08:15   11:39   19:43   28:36   39:55   55:32   59:13   63:03   70:31           72:40      
- Gösta Guteland Snättringe SK 75:08 22:48   03:16   05:14   21:50   07:27   03:15   03:51   05:30               01:57   Gösta Guteland Snättringe SK
        22:48   26:04   31:18   53:08   60:35   63:50   67:41   73:11               75:08      
- Anne-Mari Holmström Gustavsbergs OK 376:52 09:01   03:35   05:44   08:05   08:35   08:57   02:58   03:21               326:36   Anne-Mari Holmström Gustavsbergs OK
        09:01   12:36   18:20   26:25   35:00   43:57   46:55   50:16               376:52      
- Margareta Haraldsson Gustavsbergs OK 379:43 08:01   03:18   06:38   08:01   40:44   08:13   03:01   03:00               298:47   Margareta Haraldsson Gustavsbergs OK
        08:01   11:19   17:57   25:58   66:42   74:55   77:56   80:56               379:43      
- Alf Eriksson-Lång Söders-Tyresö 418:29 10:04   03:11   07:24   06:57   18:31                           372:22   Alf Eriksson-Lång Söders-Tyresö
        10:04   13:15   20:39   27:36   46:07                           418:29      
                                                           
                                                           
Plac Bana C - 2,4 km Klubb Sluttid S-1   1-2   2-3   3-4   4-5   5-6   6-7   7-8               Mål   Bana C - 2,4 km Klubb
1 Sören Andersson Centrum OK 27:47 02:54 (1) 02:56 (2) 02:31 (1) 04:42 (2) 03:48 (1) 02:41 (2) 02:34 (3) 04:25 (1)             01:16 (3) Sören Andersson Centrum OK
        02:54 (1) 05:50 (1) 08:21 (1) 13:03 (1) 16:51 (1) 19:32 (1) 22:06 (1) 26:31 (1)             27:47 (1)    
2 Torbjörn Bergman Snättringe SK 29:42 03:22 (2) 02:46 (1) 02:53 (3) 04:21 (1) 04:01 (2) 03:09 (6) 02:20 (1) 05:24 (4)             01:26 (7) Torbjörn Bergman Snättringe SK
        03:22 (2) 06:08 (2) 09:01 (2) 13:22 (2) 17:23 (2) 20:32 (2) 22:52 (2) 28:16 (2)             29:42 (2)    
3 Bror Fureskog Alfta-Ösa OK 33:18 03:32 (4) 05:49 (44) 02:35 (2) 05:57 (8) 04:23 (3) 02:33 (1) 02:22 (2) 05:02 (2)             01:05 (1) Bror Fureskog Alfta-Ösa OK
        03:32 (4) 09:21 (29) 11:56 (7) 17:53 (6) 22:16 (5) 24:49 (3) 27:11 (3) 32:13 (3)             33:18 (3)    
4 Eddie Bjärrenholt Rånäs OK 34:11 04:27 (17) 03:49 (10) 03:21 (6) 05:07 (3) 05:24 (12) 02:45 (3) 02:37 (4) 05:04 (3)             01:37 (17) Eddie Bjärrenholt Rånäs OK
        04:27 (17) 08:16 (9) 11:37 (4) 16:44 (3) 22:08 (4) 24:53 (4) 27:30 (4) 32:34 (4)             34:11 (4)    
5 Kenneth Pettersson Järfälla OK 35:33 03:39 (5) 03:37 (5) 04:25 (21) 05:11 (4) 04:38 (5) 03:45 (18) 03:22 (16) 05:32 (5)             01:24 (5) Kenneth Pettersson Järfälla OK
        03:39 (5) 07:16 (3) 11:41 (5) 16:52 (4) 21:30 (3) 25:15 (5) 28:37 (5) 34:09 (5)             35:33 (5)    
6 Ann-Marie Rees-Andersson Enebybergs IF 38:11 04:26 (15) 03:41 (6) 04:53 (31) 06:21 (10) 05:14 (11) 03:15 (9) 03:20 (14) 05:53 (8)             01:08 (2) Ann-Marie Rees-Andersson Enebybergs IF
        04:26 (15) 08:07 (8) 13:00 (16) 19:21 (11) 24:35 (10) 27:50 (8) 31:10 (9) 37:03 (7)             38:11 (6)    
7 Evy Nord Södertälje IF 38:24 05:07 (32) 03:23 (3) 03:12 (4) 06:53 (15) 05:07 (8) 03:46 (19) 03:11 (8) 06:10 (14)             01:35 (12) Evy Nord Södertälje IF
        05:07 (32) 08:30 (12) 11:42 (6) 18:35 (9) 23:42 (7) 27:28 (7) 30:39 (7) 36:49 (6)             38:24 (7)    
8 Ulla Clevnert Spårvägens OK 38:31 04:48 (28) 03:44 (7) 04:24 (20) 05:25 (6) 05:05 (7) 02:54 (4) 03:39 (26) 07:12 (23)             01:20 (4) Ulla Clevnert Spårvägens OK
        04:48 (28) 08:32 (15) 12:56 (13) 18:21 (7) 23:26 (6) 26:20 (6) 29:59 (6) 37:11 (9)             38:31 (8)    
9 Kjell Holmberg OK Södertörn 39:08 04:28 (18) 04:02 (15) 03:53 (11) 06:54 (16) 05:12 (10) 03:29 (11) 03:07 (7) 06:00 (9)             02:03 (35) Kjell Holmberg OK Södertörn
        04:28 (18) 08:30 (12) 12:23 (8) 19:17 (10) 24:29 (9) 27:58 (9) 31:05 (8) 37:05 (8)             39:08 (9)    
10 Stellan Fehrnström Enebybergs IF 39:14 04:11 (11) 03:44 (7) 03:15 (5) 06:30 (12) 07:24 (30) 03:42 (16) 03:14 (12) 05:38 (6)             01:36 (15) Stellan Fehrnström Enebybergs IF
        04:11 (11) 07:55 (7) 11:10 (3) 17:40 (5) 25:04 (12) 28:46 (13) 32:00 (13) 37:38 (10)             39:14 (10)    
11 Anne Lundmark Järfälla OK 39:30 04:41 (26) 04:14 (23) 03:29 (7) 07:42 (28) 04:45 (6) 03:46 (19) 03:05 (6) 06:08 (13)             01:40 (20) Anne Lundmark Järfälla OK
        04:41 (26) 08:55 (24) 12:24 (9) 20:06 (14) 24:51 (11) 28:37 (11) 31:42 (12) 37:50 (11)             39:30 (11)    
12 Margareta Wadin OK Älvsjö-Örby 40:23 03:57 (7) 03:30 (4) 07:15 (43) 05:19 (5) 05:26 (13) 03:37 (14) 03:12 (9) 06:35 (20)             01:32 (10) Margareta Wadin OK Älvsjö-Örby
        03:57 (7) 07:27 (5) 14:42 (29) 20:01 (13) 25:27 (13) 29:04 (14) 32:16 (14) 38:51 (12)             40:23 (12)    
13 Inger Jansson Nynäshamns OK 40:41 04:18 (13) 04:08 (19) 04:32 (25) 07:31 (25) 05:38 (15) 03:46 (19) 03:13 (11) 05:46 (7)             01:49 (25) Inger Jansson Nynäshamns OK
        04:18 (13) 08:26 (11) 12:58 (14) 20:29 (16) 26:07 (16) 29:53 (15) 33:06 (15) 38:52 (13)             40:41 (13)    
14 Olle Arman Nyköpings OK 41:10 04:36 (24) 04:06 (17) 03:45 (9) 06:03 (9) 05:39 (16) 03:49 (23) 03:24 (19) 08:12 (35)             01:36 (15) Olle Arman Nyköpings OK
        04:36 (24) 08:42 (17) 12:27 (10) 18:30 (8) 24:09 (8) 27:58 (9) 31:22 (10) 39:34 (14)             41:10 (14)    
15 Sven Setterqvist OK Södertörn 42:00 03:57 (7) 04:57 (33) 04:57 (33) 07:00 (17) 04:37 (4) 03:16 (10) 02:51 (5) 08:35 (39)             01:50 (26) Sven Setterqvist OK Södertörn
        03:57 (7) 08:54 (23) 13:51 (24) 20:51 (21) 25:28 (14) 28:44 (12) 31:35 (11) 40:10 (15)             42:00 (15)    
16 Ronny Hedlund OK Södertörn 42:30 04:44 (27) 04:07 (18) 04:17 (19) 07:26 (22) 05:26 (13) 03:53 (26) 03:22 (16) 07:32 (25)             01:43 (22) Ronny Hedlund OK Södertörn
        04:44 (27) 08:51 (21) 13:08 (18) 20:34 (17) 26:00 (15) 29:53 (15) 33:15 (16) 40:47 (16)             42:30 (16)    
17 Anders Stenback Bromma-Vällingby SOK 43:48 04:31 (20) 04:15 (24) 04:53 (31) 07:27 (23) 05:59 (18) 03:48 (22) 03:28 (20) 07:20 (24)             02:07 (37) Anders Stenback Bromma-Vällingby SOK
        04:31 (20) 08:46 (19) 13:39 (21) 21:06 (23) 27:05 (18) 30:53 (17) 34:21 (17) 41:41 (17)             43:48 (17)    
18 Christer Hedin IFK Enskede 44:03 03:56 (6) 03:44 (7) 11:20 (50) 05:37 (7) 05:10 (9) 03:10 (7) 03:12 (9) 06:20 (18)             01:34 (11) Christer Hedin IFK Enskede
        03:56 (6) 07:40 (6) 19:00 (44) 24:37 (36) 29:47 (27) 32:57 (24) 36:09 (22) 42:29 (20)             44:03 (18)    
19 Göran Johansson Snättringe SK 44:14 04:49 (29) 04:02 (15) 04:10 (15) 07:47 (29) 06:36 (25) 03:55 (27) 04:57 (46) 06:12 (15)             01:46 (23) Göran Johansson Snättringe SK
        04:49 (29) 08:51 (21) 13:01 (17) 20:48 (19) 27:24 (19) 31:19 (18) 36:16 (23) 42:28 (19)             44:14 (19)    
20 Kjell Ohlsson Fredrikshofs IF Skid & OK 44:25 04:17 (12) 05:20 (38) 04:01 (13) 06:41 (13) 07:55 (34) 03:50 (25) 03:36 (24) 06:36 (21)             02:09 (40) Kjell Ohlsson Fredrikshofs IF Skid & OK
        04:17 (12) 09:37 (30) 13:38 (20) 20:19 (15) 28:14 (24) 32:04 (21) 35:40 (19) 42:16 (18)             44:25 (20)    
21 Anders Winell Tumba-Mälarhöjden OK 44:35 05:15 (34) 03:51 (12) 04:10 (15) 08:23 (35) 06:04 (19) 03:49 (23) 05:17 (47) 06:05 (12)             01:41 (21) Anders Winell Tumba-Mälarhöjden OK
        05:15 (34) 09:06 (25) 13:16 (19) 21:39 (24) 27:43 (21) 31:32 (19) 36:49 (24) 42:54 (22)             44:35 (21)    
22 Björn Ekblom Skogsluffarnas OK 44:56 04:10 (10) 04:15 (24) 04:14 (17) 08:14 (33) 06:31 (24) 04:12 (31) 03:39 (26) 07:35 (26)             02:06 (36) Björn Ekblom Skogsluffarnas OK
        04:10 (10) 08:25 (10) 12:39 (12) 20:53 (22) 27:24 (19) 31:36 (20) 35:15 (18) 42:50 (21)             44:56 (22)    
23 Jan Larsson Tullinge SK 45:27 04:31 (20) 05:42 (43) 03:52 (10) 07:40 (26) 06:16 (21) 04:18 (32) 03:31 (21) 07:38 (27)             01:59 (30) Jan Larsson Tullinge SK
        04:31 (20) 10:13 (35) 14:05 (25) 21:45 (25) 28:01 (22) 32:19 (23) 35:50 (21) 43:28 (23)             45:27 (23)    
24 Helen Törnros Tumba-Mälarhöjden OK 46:00 04:19 (14) 04:47 (30) 04:33 (26) 07:09 (20) 07:21 (29) 04:01 (28) 03:34 (23) 08:28 (37)             01:48 (24) Helen Törnros Tumba-Mälarhöjden OK
        04:19 (14) 09:06 (25) 13:39 (21) 20:48 (19) 28:09 (23) 32:10 (22) 35:44 (20) 44:12 (24)             46:00 (24)    
25 Lars Nord Södertälje IF 46:25 04:32 (23) 04:12 (22) 04:15 (18) 07:40 (26) 10:27 (40) 03:33 (13) 03:21 (15) 06:31 (19)             01:54 (28) Lars Nord Södertälje IF
        04:32 (23) 08:44 (18) 12:59 (15) 20:39 (18) 31:06 (30) 34:39 (27) 38:00 (26) 44:31 (25)             46:25 (25)    
26 Carl Carlin Söders-Tyresö 47:37 04:36 (24) 03:54 (13) 07:16 (44) 07:55 (31) 06:12 (20) 03:41 (15) 04:07 (34) 07:48 (30)             02:08 (38) Carl Carlin Söders-Tyresö
        04:36 (24) 08:30 (12) 15:46 (33) 23:41 (33) 29:53 (28) 33:34 (25) 37:41 (25) 45:29 (26)             47:37 (26)    
27 Arne Åhman Tumba-Mälarhöjden OK 47:38 05:16 (35) 04:52 (31) 04:27 (22) 08:35 (38) 07:49 (33) 04:18 (32) 03:48 (30) 06:42 (22)             01:51 (27) Arne Åhman Tumba-Mälarhöjden OK
        05:16 (35) 10:08 (34) 14:35 (27) 23:10 (32) 30:59 (29) 35:17 (29) 39:05 (29) 45:47 (27)             47:38 (27)    
28 Sten Bergstrand Skogsluffarnas OK 48:55 05:57 (38) 04:08 (19) 04:02 (14) 07:47 (29) 07:15 (27) 05:04 (40) 04:30 (38) 08:12 (35)             02:00 (31) Sten Bergstrand Skogsluffarnas OK
        05:57 (38) 10:05 (32) 14:07 (26) 21:54 (26) 29:09 (25) 34:13 (26) 38:43 (27) 46:55 (28)             48:55 (28)    
29 Agneta Porkén Fredrikshofs IF Skid & OK 49:06 06:43 (46) 05:31 (41) 04:39 (29) 06:50 (14) 05:43 (17) 05:59 (46) 03:33 (22) 08:31 (38)             01:37 (17) Agneta Porkén Fredrikshofs IF Skid & OK
        06:43 (46) 12:14 (43) 16:53 (37) 23:43 (34) 29:26 (26) 35:25 (30) 38:58 (28) 47:29 (29)             49:06 (29)    
30 Lars-Erik Hallenfur Fredrikshovs IF Skid & OK 49:53 05:58 (40) 04:43 (29) 05:06 (34) 07:19 (21) 08:05 (36) 03:44 (17) 04:11 (35) 08:39 (40)             02:08 (38) Lars-Erik Hallenfur Fredrikshovs IF Skid & OK
        05:58 (40) 10:41 (37) 15:47 (34) 23:06 (31) 31:11 (31) 34:55 (28) 39:06 (30) 47:45 (30)             49:53 (30)    
31 Hans Carlsson Hellas Orientering 50:29 05:04 (31) 05:58 (45) 03:55 (12) 07:02 (18) 12:56 (43) 04:09 (29) 03:54 (32) 06:03 (10)             01:28 (8) Hans Carlsson Hellas Orientering
        05:04 (31) 11:02 (38) 14:57 (30) 21:59 (27) 34:55 (35) 39:04 (34) 42:58 (34) 49:01 (32)             50:29 (31)    
32 Börje Pahlén Söders-Tyresö 50:34 04:08 (9) 05:11 (37) 08:50 (47) 09:18 (40) 06:18 (23) 03:29 (11) 03:40 (28) 07:38 (27)             02:02 (33) Börje Pahlén Söders-Tyresö
        04:08 (9) 09:19 (28) 18:09 (43) 27:27 (42) 33:45 (34) 37:14 (32) 40:54 (32) 48:32 (31)             50:34 (32)    
33 Inger Pahlén Söders-Tyresö 52:32 05:14 (33) 05:05 (34) 06:47 (41) 08:32 (37) 07:39 (32) 04:33 (36) 04:45 (41) 07:55 (32)             02:02 (33) Inger Pahlén Söders-Tyresö
        05:14 (33) 10:19 (36) 17:06 (39) 25:38 (38) 33:17 (33) 37:50 (33) 42:35 (33) 50:30 (34)             52:32 (33)    
34 Sture Nilsson Stockholmspolisens IF OF 52:34 06:23 (43) 04:56 (32) 04:28 (23) 08:50 (39) 07:16 (28) 04:23 (35) 04:34 (39) 09:29 (43)             02:15 (42) Sture Nilsson Stockholmspolisens IF OF
        06:23 (43) 11:19 (41) 15:47 (34) 24:37 (36) 31:53 (32) 36:16 (31) 40:50 (31) 50:19 (33)             52:34 (34)    
35 Tommy Gustavsson Östra Almby FK 53:07 04:30 (19) 04:09 (21) 09:01 (48) 10:24 (44) 08:54 (37) 04:53 (37) 03:23 (18) 06:18 (17)             01:35 (13) Tommy Gustavsson Östra Almby FK
        04:30 (19) 08:39 (16) 17:40 (41) 28:04 (43) 36:58 (38) 41:51 (36) 45:14 (36) 51:32 (35)             53:07 (35)    
36 Kerstin Zäll Tullinge SK 57:17 06:24 (45) 05:20 (38) 05:15 (35) 09:35 (42) 09:55 (39) 05:41 (44) 04:43 (40) 08:02 (34)             02:22 (44) Kerstin Zäll Tullinge SK
        06:24 (45) 11:44 (42) 16:59 (38) 26:34 (39) 36:29 (37) 42:10 (37) 46:53 (37) 54:55 (36)             57:17 (36)    
37 Ingemar Johnsson OK Södertörn 57:56 06:02 (41) 05:10 (36) 06:24 (39) 09:23 (41) 08:01 (35) 05:09 (41) 04:29 (37) 10:43 (47)             02:35 (49) Ingemar Johnsson OK Södertörn
        06:02 (41) 11:12 (40) 17:36 (40) 26:59 (40) 35:00 (36) 40:09 (35) 44:38 (35) 55:21 (37)             57:56 (37)    
38 Tommy Ljusenius Skogsluffarnas OK 58:19 06:54 (47) 05:23 (40) 05:43 (38) 11:32 (47) 08:56 (38) 04:54 (38) 04:45 (41) 07:53 (31)             02:19 (43) Tommy Ljusenius Skogsluffarnas OK
        06:54 (47) 12:17 (44) 18:00 (42) 29:32 (44) 38:28 (40) 43:22 (39) 48:07 (39) 56:00 (38)             58:19 (38)    
39 Elisabeth Carlin Söders-Tyresö 58:28 09:11 (50) 06:04 (46) 05:34 (37) 09:47 (43) 06:48 (26) 05:28 (42) 04:28 (36) 08:45 (41)             02:23 (45) Elisabeth Carlin Söders-Tyresö
        09:11 (50) 15:15 (49) 20:49 (48) 30:36 (45) 37:24 (39) 42:52 (38) 47:20 (38) 56:05 (39)             58:28 (39)    
40 Åke Lewander  Skarpnäck OL 59:07 04:56 (30) 04:22 (26) 04:29 (24) 08:27 (36) 22:36 (46) 03:06 (5) 03:38 (25) 06:03 (10)             01:30 (9) Åke Lewander  Skarpnäck OL
        04:56 (30) 09:18 (27) 13:47 (23) 22:14 (28) 44:50 (43) 47:56 (43) 51:34 (43) 57:37 (40)             59:07 (40)    
41 Lars Cedérus Snättringe SK 60:05 04:26 (15) 04:22 (26) 03:42 (8) 07:28 (24) 06:16 (21) 20:05 (50) 03:48 (30) 08:00 (33)             01:58 (29) Lars Cedérus Snättringe SK
        04:26 (15) 08:48 (20) 12:30 (11) 19:58 (12) 26:14 (17) 46:19 (42) 50:07 (41) 58:07 (41)             60:05 (41)    
42 Håkan Beijar Gustavsbergs OK 61:20 04:31 (20) 08:02 (49) 07:30 (45) 07:05 (19) 11:32 (41) 06:33 (48) 04:56 (45) 09:32 (44)             01:39 (19) Håkan Beijar Gustavsbergs OK
        04:31 (20) 12:33 (45) 20:03 (46) 27:08 (41) 38:40 (41) 45:13 (41) 50:09 (42) 59:41 (43)             61:20 (42)    
43 Carl Lang OK Österåker 61:34 07:24 (48) 05:36 (42) 06:43 (40) 11:25 (45) 07:35 (31) 05:36 (43) 04:49 (43) 10:17 (46)             02:09 (40) Carl Lang OK Österåker
        07:24 (48) 13:00 (46) 19:43 (45) 31:08 (47) 38:43 (42) 44:19 (40) 49:08 (40) 59:25 (42)             61:34 (43)    
44 Bengt Säfwenberg Tumba-Mälarhöjden OK 62:59 05:57 (38) 05:05 (34) 04:35 (28) 08:22 (34) 21:25 (45) 04:22 (34) 04:03 (33) 07:45 (29)             01:25 (6) Bengt Säfwenberg Tumba-Mälarhöjden OK
        05:57 (38) 11:02 (38) 15:37 (32) 23:59 (35) 45:24 (44) 49:46 (45) 53:49 (44) 61:34 (44)             62:59 (44)    
45 Mats Holmgren IFK Enskede 68:44 03:28 (3) 03:58 (14) 08:47 (46) 06:29 (11) 23:35 (47) 03:10 (7) 11:27 (50) 06:15 (16)             01:35 (12) Mats Holmgren IFK Enskede
        03:28 (3) 07:26 (4) 16:13 (36) 22:42 (30) 46:17 (45) 49:27 (44) 60:54 (46) 67:09 (45)             68:44 (45)    
46 Ina Widegren Skogsluffarnas OK 70:58 08:46 (49) 06:12 (47) 07:02 (42) 11:45 (48) 12:44 (42) 05:46 (45) 06:27 (49) 09:49 (45)             02:27 (48) Ina Widegren Skogsluffarnas OK
        08:46 (49) 14:58 (48) 22:00 (49) 33:45 (49) 46:29 (46) 52:15 (46) 58:42 (45) 68:31 (46)             70:58 (46)    
47 Lars Nordin Solna OK 76:22 05:23 (36) 04:32 (28) 05:19 (36) 15:27 (49) 23:56 (48) 04:56 (39) 03:18 (13) 11:06 (50)             02:25 (47) Lars Nordin Solna OK
        05:23 (36) 09:55 (31) 15:14 (31) 30:41 (46) 54:37 (47) 59:33 (47) 62:51 (47) 73:57 (47)             76:22 (47)    
48 Anita Lindbohm Skarpnäcks OL 82:33 05:55 (37) 07:10 (48) 09:12 (49) 20:39 (50) 14:17 (44) 06:14 (47) 05:46 (48) 10:44 (48)             02:36 (50) Anita Lindbohm Skarpnäcks OL
        05:55 (37) 13:05 (47) 22:17 (50) 42:56 (50) 57:13 (48) 63:27 (48) 69:13 (48) 79:57 (48)             82:33 (48)    
49 Rolf Löfqvist Söders-Tyresö 85:02 06:16 (42) 03:49 (10) 04:33 (26) 07:59 (32) 38:46 (50) 07:05 (49) 03:44 (29) 10:50 (49)             02:00 (31) Rolf Löfqvist Söders-Tyresö
        06:16 (42) 10:05 (32) 14:38 (28) 22:37 (29) 61:23 (49) 68:28 (49) 72:12 (49) 83:02 (49)             85:02 (49)    
50 Åke Linderoth Sundbybergs IK 85:50 06:23 (43) 09:05 (50) 04:51 (30) 11:31 (46) 33:35 (49) 04:11 (30) 04:51 (44) 09:00 (42)             02:23 (45) Åke Linderoth Sundbybergs IK
        06:23 (43) 15:28 (50) 20:19 (47) 31:50 (48) 65:25 (50) 69:36 (50) 74:27 (50) 83:27 (50)             85:50 (50)    
- Ingrid Graneli Haninge SOK 43:15 05:49   04:44   05:08   07:07   05:34   03:55   03:57                   07:01   Ingrid Graneli Haninge SOK
        05:49   10:33   15:41   22:48   28:22   32:17   36:14                   43:15      
- Lars Vestergård Östra Almby FK 57:07 04:03   04:12   03:58                                   44:54   Lars Vestergård Östra Almby FK
        04:03   08:15   12:13                                   57:07      
- Jan-Erik Wiberg Järla Orientering 59:27 05:56   04:23   04:20   09:03   06:29   19:17   07:59                   02:00   Jan-Erik Wiberg Järla Orientering
        05:56   10:19   14:39   23:42   30:11   49:28   57:27                   59:27      
- Östen Häggmark Klubblös 70:53 22:34   05:49   09:44   10:03   13:13                           09:30   Östen Häggmark Klubblös
        22:34   28:23   38:07   48:10   61:23                           70:53      
- Per Geijer FM IF 75:03 05:32   05:07   09:30   10:23   41:58                           02:33   Per Geijer FM IF
        05:32   10:39   20:09   30:32   72:30                           75:03      
- Eva Hadmark-P. Tullinge SK 75:50 44:44   03:16   05:17   05:54   03:02   03:39   08:31                   01:27   Eva Hadmark-P. Tullinge SK
        44:44   48:00   53:17   59:11   62:13   65:52   74:23                   75:50      
- Johan Sandwall Skarpnäcks OL 111:18 05:38   08:47   33:08   12:45                               51:00   Johan Sandwall Skarpnäcks OL
        05:38   14:25   47:33   60:18                               111:18      
                                                           
                                                           
Plac Bana D - 2,2 km Klubb Sluttid S-1   1-2   2-3   3-4   4-5   5-6                       Mål   Bana D - 2,2 km Klubb
1 Albert Mård Bromma-Vällingby SOK 43:03 03:08 (12) 07:41 (4) 08:39 (3) 07:36 (5) 05:08 (2) 08:56 (5)                     01:55 (3) Albert Mård Bromma-Vällingby SOK
        03:08 (12) 10:49 (5) 19:28 (3) 27:04 (2) 32:12 (2) 41:08 (1)                     43:03 (1)    
2 Kenneth Berglund Hellas Orientering 44:14 02:44 (4) 06:09 (1) 09:05 (4) 07:06 (2) 06:27 (10) 10:13 (17)                     02:30 (10) Kenneth Berglund Hellas Orientering
        02:44 (4) 08:53 (1) 17:58 (2) 25:04 (1) 31:31 (1) 41:44 (2)                     44:14 (2)    
3 Gunnar Bramsten Sundbybergs IK 45:49 04:04 (20) 08:00 (7) 10:21 (7) 07:25 (4) 05:58 (6) 07:49 (1)                     02:12 (7) Gunnar Bramsten Sundbybergs IK
        04:04 (20) 12:04 (12) 22:25 (7) 29:50 (4) 35:48 (3) 43:37 (3)                     45:49 (3)    
4 Håkan Sjökvist Söders-Tyresö 47:52 02:02 (1) 18:28 (30) 07:10 (1) 05:40 (1) 05:00 (1) 07:49 (1)                     01:43 (2) Håkan Sjökvist Söders-Tyresö
        02:02 (1) 20:30 (30) 27:40 (19) 33:20 (10) 38:20 (7) 46:09 (5)                     47:52 (4)    
5 Sten-Åke Johansson Gustavsbergs OK 47:54 02:41 (3) 07:43 (5) 09:40 (5) 10:31 (22) 05:58 (6) 09:06 (8)                     02:15 (8) Sten-Åke Johansson Gustavsbergs OK
        02:41 (3) 10:24 (4) 20:04 (4) 30:35 (6) 36:33 (4) 45:39 (4)                     47:54 (5)    
6 Lennart Sjöstål Klubblös 49:43 03:40 (15) 07:44 (6) 10:58 (10) 08:55 (12) 05:34 (3) 10:09 (16)                     02:43 (14) Lennart Sjöstål Klubblös
        03:40 (15) 11:24 (6) 22:22 (6) 31:17 (8) 36:51 (5) 47:00 (6)                     49:43 (6)    
7 Karl-Verner Andersson Snättringe SK 50:16 03:57 (18) 08:02 (8) 10:51 (9) 08:04 (6) 07:16 (12) 09:20 (9)                     02:46 (15) Karl-Verner Andersson Snättringe SK
        03:57 (18) 11:59 (11) 22:50 (8) 30:54 (7) 38:10 (6) 47:30 (7)                     50:16 (7)    
8 Riina Larsson-Mänd Fredrikshofs IF Skid & OK 50:50 03:28 (14) 06:26 (3) 13:27 (21) 07:08 (3) 07:54 (18) 09:24 (11)                     03:03 (23) Riina Larsson-Mänd Fredrikshofs IF Skid & OK
        03:28 (14) 09:54 (3) 23:21 (9) 30:29 (5) 38:23 (8) 47:47 (8)                     50:50 (8)    
9 Benny Alfordsson Tullinge SK 51:07 04:57 (31) 08:03 (9) 10:58 (10) 08:28 (9) 06:13 (8) 09:39 (14)                     02:49 (17) Benny Alfordsson Tullinge SK
        04:57 (31) 13:00 (15) 23:58 (11) 32:26 (9) 38:39 (9) 48:18 (9)                     51:07 (9)    
10 Torsten Lundborg Hammarby IF OF 53:06 02:46 (6) 10:21 (21) 12:07 (15) 08:20 (8) 09:11 (27) 08:18 (4)                     02:03 (5) Torsten Lundborg Hammarby IF OF
        02:46 (6) 13:07 (16) 25:14 (15) 33:34 (11) 42:45 (14) 51:03 (10)                     53:06 (10)    
11 Roland Bolin Snättringe SK 53:45 02:36 (2) 09:01 (12) 10:20 (6) 11:43 (26) 08:04 (20) 09:55 (15)                     02:06 (6) Roland Bolin Snättringe SK
        02:36 (2) 11:37 (7) 21:57 (5) 33:40 (12) 41:44 (11) 51:39 (11)                     53:45 (11)    
12 Berit Lindunger Haninge SOK 54:34 02:57 (9) 09:41 (17) 16:10 (29) 08:10 (7) 06:13 (8) 09:02 (6)                     02:21 (9) Berit Lindunger Haninge SOK
        02:57 (9) 12:38 (14) 28:48 (22) 36:58 (16) 43:11 (15) 52:13 (12)                     54:34 (12)    
13 Siv Frölund Haninge SOK 54:50 03:03 (11) 12:20 (24) 10:25 (8) 08:45 (11) 08:04 (20) 09:36 (13)                     02:37 (12) Siv Frölund Haninge SOK
        03:03 (11) 15:23 (23) 25:48 (16) 34:33 (15) 42:37 (13) 52:13 (12)                     54:50 (13)    
14 Ingvar Larsson Gustavsbergs OK 55:15 02:44 (4) 09:07 (14) 13:01 (17) 15:13 (32) 05:42 (4) 07:51 (3)                     01:37 (1) Ingvar Larsson Gustavsbergs OK
        02:44 (4) 11:51 (8) 24:52 (13) 40:05 (22) 45:47 (16) 53:38 (15)                     55:15 (14)    
15 Jan Burell OK Enen 55:35 02:57 (9) 08:57 (11) 13:15 (19) 08:59 (13) 07:48 (15) 10:46 (19)                     02:53 (19) Jan Burell OK Enen
        02:57 (9) 11:54 (10) 25:09 (14) 34:08 (14) 41:56 (12) 52:42 (14)                     55:35 (15)    
16 Heidi Bjerkhaug OK Ravinen 58:19 04:04 (20) 12:34 (25) 11:58 (13) 08:43 (10) 08:41 (23) 09:30 (12)                     02:49 (17) Heidi Bjerkhaug OK Ravinen
        04:04 (20) 16:38 (25) 28:36 (21) 37:19 (17) 46:00 (17) 55:30 (16)                     58:19 (16)    
17 Maria Marquez Tumba-Mälarhöjden OK 59:02 02:48 (7) 09:05 (13) 11:57 (12) 16:50 (33) 05:50 (5) 10:33 (18)                     01:59 (4) Maria Marquez Tumba-Mälarhöjden OK
        02:48 (7) 11:53 (9) 23:50 (10) 40:40 (24) 46:30 (18) 57:03 (18)                     59:02 (17)    
18 Margaretha Nylund OK Södertörn 59:13 04:27 (27) 13:00 (27) 14:02 (23) 09:14 (16) 06:56 (11) 09:04 (7)                     02:30 (10) Margaretha Nylund OK Södertörn
        04:27 (27) 17:27 (27) 31:29 (28) 40:43 (25) 47:39 (22) 56:43 (17)                     59:13 (18)    
19 Gunnar Dahlström Fredrikshofs IF Skid & OK 62:05 03:59 (19) 09:53 (19) 14:39 (24) 10:53 (23) 08:45 (24) 10:59 (20)                     02:57 (20) Gunnar Dahlström Fredrikshofs IF Skid & OK
        03:59 (19) 13:52 (19) 28:31 (20) 39:24 (19) 48:09 (24) 59:08 (22)                     62:05 (19)    
20 Uno Dahl Mälarhöjdens IK OK 62:12 04:33 (28) 09:11 (15) 13:32 (22) 12:04 (27) 07:47 (14) 11:49 (25)                     03:16 (28) Uno Dahl Mälarhöjdens IK OK
        04:33 (28) 13:44 (18) 27:16 (17) 39:20 (18) 47:07 (19) 58:56 (20)                     62:12 (20)    
21 Ulf Tidbeck Mälarhöjdens IK OK 62:23 04:40 (30) 09:13 (16) 13:24 (20) 12:12 (28) 07:49 (16) 11:46 (24)                     03:19 (29) Ulf Tidbeck Mälarhöjdens IK OK
        04:40 (30) 13:53 (20) 27:17 (18) 39:29 (21) 47:18 (20) 59:04 (21)                     62:23 (21)    
22 Errol Wicksell Hellas Orientering 64:07 04:04 (20) 08:14 (10) 12:13 (16) 09:33 (17) 13:59 (33) 12:34 (27)                     03:30 (31) Errol Wicksell Hellas Orientering
        04:04 (20) 12:18 (13) 24:31 (12) 34:04 (13) 48:03 (23) 60:37 (23)                     64:07 (22)    
23 Per Åke Eriksson Klubblös 64:36 02:50 (8) 06:13 (2) 08:32 (2) 11:22 (25) 12:23 (32) 17:06 (33)                     06:10 (34) Per Åke Eriksson Klubblös
        02:50 (8) 09:03 (2) 17:35 (1) 28:57 (3) 41:20 (10) 58:26 (19)                     64:36 (23)    
24 Edda Nilsson Stockholmspolisens IF OF 64:40 04:39 (29) 10:07 (20) 15:21 (28) 12:46 (30) 07:34 (13) 11:06 (21)                     03:07 (25) Edda Nilsson Stockholmspolisens IF OF
        04:39 (29) 14:46 (21) 30:07 (25) 42:53 (29) 50:27 (25) 61:33 (24)                     64:40 (24)    
25 Ann-Mari Fehrnström Enebybergs IF 65:13 04:24 (26) 10:23 (22) 15:11 (27) 11:00 (24) 09:38 (28) 11:09 (22)                     03:28 (30) Ann-Mari Fehrnström Enebybergs IF
        04:24 (26) 14:47 (22) 29:58 (24) 40:58 (26) 50:36 (26) 61:45 (25)                     65:13 (25)    
26 Lars Andersson Skogsluffarnas OK 65:47 03:27 (13) 09:47 (18) 20:05 (33) 09:33 (17) 07:57 (19) 11:59 (26)                     02:59 (22) Lars Andersson Skogsluffarnas OK
        03:27 (13) 13:14 (17) 33:19 (30) 42:52 (28) 50:49 (27) 62:48 (26)                     65:47 (26)    
27 Alf Persson OK Österåker 66:47 04:07 (24) 13:16 (28) 11:58 (13) 10:03 (19) 08:07 (22) 16:28 (30)                     02:48 (16) Alf Persson OK Österåker
        04:07 (24) 17:23 (26) 29:21 (23) 39:24 (19) 47:31 (21) 63:59 (28)                     66:47 (27)    
28 Bror Wahlberg HSOK 66:59 04:09 (25) 13:40 (29) 15:04 (25) 10:16 (20) 09:03 (26) 11:37 (23)                     03:10 (26) Bror Wahlberg HSOK
        04:09 (25) 17:49 (28) 32:53 (29) 43:09 (30) 52:12 (29) 63:49 (27)                     66:59 (28)    
29 Ann-cathrin Lindell OK Södertörn 70:59 07:07 (33) 11:09 (23) 13:12 (18) 09:04 (14) 10:42 (31) 16:48 (32)                     02:57 (20) Ann-cathrin Lindell OK Södertörn
        07:07 (33) 18:16 (29) 31:28 (27) 40:32 (23) 51:14 (28) 68:02 (29)                     70:59 (29)    
30 Viviann Andersson Snättringe SK 71:37 03:53 (17) 20:34 (31) 18:06 (32) 09:13 (15) 07:52 (17) 09:22 (10)                     02:37 (12) Viviann Andersson Snättringe SK
        03:53 (17) 24:27 (31) 42:33 (31) 51:46 (31) 59:38 (31) 69:00 (30)                     71:37 (30)    
31 Ulla-Britta Hall Järla Orientering 72:13 03:40 (15) 12:37 (26) 15:04 (25) 10:19 (21) 10:37 (30) 16:46 (31)                     03:10 (26) Ulla-Britta Hall Järla Orientering
        03:40 (15) 16:17 (24) 31:21 (26) 41:40 (27) 52:17 (30) 69:03 (31)                     72:13 (31)    
32 Kristina Skoglund Södertälje-Nykvarn OF 85:37 04:05 (23) 24:22 (33) 17:43 (31) 13:09 (31) 10:11 (29) 13:02 (29)                     03:05 (24) Kristina Skoglund Södertälje-Nykvarn OF
        04:05 (23) 28:27 (32) 46:10 (32) 59:19 (32) 69:30 (32) 82:32 (32)                     85:37 (32)    
33 Yngve Hedberg Snättringe SK 93:38 05:45 (32) 32:52 (34) 16:13 (30) 12:30 (29) 08:47 (25) 12:55 (28)                     04:36 (33) Yngve Hedberg Snättringe SK
        05:45 (32) 38:37 (34) 54:50 (34) 67:20 (33) 76:07 (33) 89:02 (33)                     93:38 (33)    
34 Christina Bertilson Klubblös 112:53 11:04 (34) 20:42 (32) 20:39 (34) 17:10 (34) 18:02 (34) 21:09 (34)                     04:07 (32) Christina Bertilson Klubblös
        11:04 (34) 31:46 (33) 52:25 (33) 69:35 (34) 87:37 (34) 108:46 (34)                     112:53 (34)    
- Jess Ensoll OK Ravinen 47:48 03:12   24:53   04:18   06:44   06:38                           02:03   Jess Ensoll OK Ravinen
        03:12   28:05   32:23   39:07   45:45                           47:48      
- Ulf Eskilsson OK Södertörn 67:05 04:42   10:57   21:20   11:54   13:54                           04:18   Ulf Eskilsson OK Södertörn
        04:42   15:39   36:59   48:53   62:47                           67:05      
- Mats Jonsson Bromma-Vällingby SOK 80:42 06:01   28:46   40:44                                   05:11   Mats Jonsson Bromma-Vällingby SOK
        06:01   34:47   75:31                                   80:42      
- Torsten Jansson Skogsluffarna 353:59 04:09   07:46   10:10                                   331:54   Torsten Jansson Skogsluffarna
        04:09   11:55   22:05                                   353:59      
- Hans Svensson Skogsluffarnas OK 391:21 04:13   12:26                                       374:42   Hans Svensson Skogsluffarnas OK
        04:13   16:39                                       391:21      
- Olle Öberg Skogsluffarnas OK 423:30 04:33   14:30                                       404:27   Olle Öberg Skogsluffarnas OK
        04:33   19:03                                       423:30      
- Ulla Ekblom Skogsluffarnas OK 438:29 05:12                                           433:17   Ulla Ekblom Skogsluffarnas OK
        05:12                                           438:29